404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SAYIŞTAY BAŞKANI SEYİT AHMET BAŞ ÖĞRENCİLERLE TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri etkinliğine katılmak üzere ilimizde bulunan Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, mezun olduğu İmam Hatip Lisesinde öğrencilerle bir araya gelerek tecrübelerini paylaştı.
 
Katıldığı etkinliğin ardından Anadolu İmam Hatip Lisesine gelişinde Vali Fahri Meral ve okul yöneticileri tarafından karşılanan Sayıştay Başkanı Baş, konferans öncesinde okul müdürü ve yöneticileriyle bir araya geldi.
 
Mezun olduğu okulda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler alan Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, ziyaret sonunda konferans salonunda okul öğrencilerine hitap etti.
 
İmam hatip okulundan başlayan ve Sayıştay başkanlığına giden süreci ve yaşadıklarını hayatından kesitler sunarak öğrencilerle paylaşan Sayıştay başkanı Baş, öğrencilere hayata dair önemli tavsiyelerde bulundu. Öğrencilerden eğitim- öğretim aldıkları okulun önemini ve değerini iyi bilmelerini isteyen Sayıştay Başkanı Baş, ülkesine ve milletine farklı alanlarda hizmet vermeyi düşünen öğrencilerin eğitimleri süresince daima bir plan ve program dâhilinde hareket etmelerini, gelecekte olmak istedikleri yere gelebilmek ve amaçladıkları hedefe ulaşabilmek için en iyi şekilde çalışmaları gerektiğini söyledi.
 
Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş’ın Anadolu İmam Hatip Lisesindeki programa; Vali Fahri Meral, Sayıştay Başkan Yardımcısı Fikret Çöker, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, okul müdürü, yöneticileri ve öğrenciler katıldı.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN