404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

SAYIŞTAY BAŞKANINDAN VALİ MERAL’E ZİYARET


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri programına katılmak üzere ilimize gelen Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş, Vali Meral’i Makamında ziyaret etti.
 
27 Kasım 2017 Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette Sayıştay Başkan Yardımcısı Fikret Çöker beraberindeki heyette de hazır bulundu. Ziyarette Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Sayıştay Başkanı Baş, ziyaret anısına Vali Meral’e El-Mazenderan'a ait, tarihteki ilk muhasebe kitaplarından biri olan Kitab-us Siyakat ile temelleri Osmanlı Devleti zamanında atılan Sayıştay Başkanlığının ilk ambleminin yer aldığı ve üzerinde Divan-ı Muhasebat yazılı plaketi hediye etti.
 
Karaman’da olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Baş, katıldığı bir dizi etkinliğin ardından mezun oluğu İmam Hatip Okulunu ziyaret ettiğini ve burada geleceği şekillendirecek genç nesillerle bir araya geldiğini belirterek, yoğun geçen programının ardından Karaman’dan çok güzel izlenimlerle ayrıldığını söyledi.
 
Vali Meral, Sayıştay başkanı ve beraberindeki heyeti Karaman’da misafir etmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı Başkan Baş ve heyete teşekkür etti.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN