404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ŞEHİT ÖĞRETMENLER ANILDI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Türk Otağı Öğrenci Topluluğu, Öğretmenler  Günü nedeniyle şehit öğretmenleri anma programı düzenledi.
KMÜ Eğitim Fakültesi önünde gerçekleşen programda Türk Otağı Öğrenci Topluluğu Başkanı Fatih Yıldırım Sağlam ve 16 üniversite öğrencisi, şehit konseptiyle hazırlanmış kıyafetler ve açtıkları pankartlarla şehit öğretmenlere dikkat çektiler.
Topluluk Başkanı Fatih Yıldırım Sağlam, "Amacımız, öğretmenlerimize ne kadar çok değer verdiğimizi gösteren bu güzel günde şehit öğretmenlerimize de dikkat çekmekti. Onları unutmadığımızı ve hala gönüllerimizde yaşadıklarını göstermek adına her arkadaşımız, bir öğretmenin şehit oluş hikayesini anlatan pankartlar açtı ve şehitlerimizi yansıtan kıyafetler giydik. Bu programı da Eğitim Fakültesi önünden yapmak istedik ki öğretmen adayı arkadaşlarımızın mezun olduklarında öğretmenlik mesleğini şehit öğretmenlerimizin bilinciyle yaparak görevlerini daha iyi icra edeceklerini düşünüyoruz." ifadelerinde bulundu.
       
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN