404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN BRİFİNG ALDI


Vali Fahri Meral, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğünü ziyaret ederek brifing aldı.
 
Göreve başladığı günden itibaren kurumları daha iyi tanımak ve yaptıkları çalışmaları yerinde incelemek için kurumlardan brifing almaya başlayan Vali Meral, bu uygulamaya Bilim, Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü ile devam etti.
 
08.11.2017 Perşembe günü Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne ziyarette bulunan Vali Fahri Meral, İl Müdürü Ali Osman Kaşıkçı tarafından hizmet binası önünde karşılandı.
 
Vali Meral, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kaşıkçı’dan Müdürlüğün görev alanları, ilin sanayi durumu, ihracat ve ithalat rakamları, Karaman’da üretimin en fazla olduğu sektörler ve organize sanayi bölgesi hakkında brifing aldı.
 
Bölgemizi yatırımcılar için bir cazibe merkezi haline getirmenin ilimizin sanayi ve ticaret potansiyelini arttırarak ülke ekonomisine sağlayacağı katkıyı en üst seviyeye çıkaracağını ifade eden Vali Meral, bu hususta ilimizin tüm dinamikleri ile koordineli bir şekilde çalışılması gerektiğinin önemli olduğunu belirtti.
 
Vali Fahri Meral ziyaret kapsamında çalışan tüm personele teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylık ve başarılar diledi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN