404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

VALİ MERAL OKUL ZİYARETLERİNDE BULUNDU


Vali Fahri Meral, Sümer Mahallesindeki İbrahim Bey ilkokul ve Ortaokuluna ziyaret ve incelemelerde bulundu.
 
Yeni yapılan binasında eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam eden İbrahim Bey ilkokul ve Ortaokulunu ziyaret eden Vali Meral’i İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Okul Müdürü Tugay Koçak, müdür yardımcıları, öğretmenler, okul aile birliği başkanı ve çiçek vermek üzere bekleyen öğrenciler tarafından karşılandı.
 
Okul binasında incelemelerde bulunan Vali Meral, daha sonra anaokulu öğrencilerinin olduğu sınıfa girerek, öğrencilerin yanlarına oturdu ve onlarla bir sure sohbet etti. Ardından ilkokul ve ortaokul sınıflarına da ziyaret ve incelemelerde bulunan Vali Meral, öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.
 
Ardından öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen Vali Meral, öğretmenlerin istek ve sorunlarını dinleyerek, bulundukları görevi en iyi şekilde temsil etmelerinin çok önemli olduğunu ve bu önemli görevde öğretmenlere kolaylık ve başarılar diledi. 
 
Ziyaret, İbrahim Bey İlkokul-Ortaokulu öğrencileri ve okul idaresi ile çektirilen toplu fotoğrafın ardından sona erdi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN