404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL POLİS OKULU ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ


Vali Fahri Meral, 2016-2017 yılında eğitim – öğretim yılına başlayan Karaman Polis Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle yemekte bir araya geldi.
 
Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Ramazan Engin Öztürk, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen’in eşlik ettiği yemek öncesinde Vali Meral, 2016 yılında eğitim - öğretime açılan Polis Meslek Yüksekokulu binasını gezerek, incelemelerde bulundu ve okul müdürü Öztürk’ten bilgiler aldı.
 
Genç polis adaylarıyla yemekte bir araya gelen ve eğitim durumları hakkında bilgiler alan Vali Meral, halkımızın huzur ve güvenliğinin tesis edilmesinde polislerimizin etkin bir rol oynadığını belirterek genç polis adaylarına başarılı bir eğitim – öğretim yılı geçirmeleri temennisinde bulundu.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN