404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

YEDİNCİ GELENEKSEL ALTIN BİLEKLER BASKETBOL ŞÖLENİ BAŞLIYOR


Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Yıldız Gençlik Spor Kulübü işbirliğinde bu yıl yedincisi düzenlenecek olan “Altın Bilekler Basketbol Şöleni” 26 Kasım Pazar günü sporseverlerle buluşuyor..
Karaman’da ilk kez 2010 yılında gerçekleştirilen ve büyük beğeni toplayan Altın Bilekler Basketbol Şöleni için geri sayım başladı. Geçen yıl altıncısı düzenlenen ve 7-14 yaş arası toplam 150 öğrencinin yer aldığı şenlikte bu yıl 200 sporcunun katılması bekleniyor.
Her yıl büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen şenliklere bu yıl katılımın daha fazla olacağını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, “Altın Bilekler Basketbol Şöleni etkinliklerimiz bu yılda büyük bir coşkuyla kutlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu etkinliğimizin diğer alt yapı faaliyetlerinden farkı sporcularımızın eğlenmesi ve güzel vakit geçirmelerini sağlamak. Kazanmanın ve kaybetmenin önemli olmadığı etkinliğimizde amaç genç sporcularımızı müsabaka ortamına hazırlamak ve oyuncular arası kaynaşmayı sağlamak. Ayrıca şenliğimiz boyunca ödüllü yarışmalar düzenleyerek oyuncularımıza sürpriz hediyelerimiz olacak. 26 Kasım Pazar günü saat 10.00’da Kazım Karabekir Spor Salonu’nda başlayacak basketbol şölenimize tüm halkımız davetlidir” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN