404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

AK PARTİ İL BAŞKANI MEHMET ER'İN BASIN TOPLANTISI


AK Parti İl Başkanı Mehmet Er: "17 Aralık’ta Allah izin verirse il kongremizi yapacağız. Partilerin tüzüğüne göre bilhassa AK Partimizin tüzüğüne göre önce belde teşkilatları, sonra ilçe kongreleri ve daha sonra il kongreleri yapılıyor. Bu da bittikten sonra genel kongre yapılacaktır. Biz de bu tüzüğe uygun olarak kongrelerimizi bitirip önümüzdeki süreçte çalışmalarımıza hep birlikte devam edeceğiz. AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'ın ilimize gelecek olması, bizim kongremize ayrı bir önem arz etmektedir. Karaman halkıyla birlikte Cumhurbaşkanımıza yakışır bir şekilde, Karaman’ımıza yakışır bir şekilde karşılamamız gerekir. 17 Aralık’ta tüm halkımızı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamaya bekliyoruz.
17 Aralık Pazar günü saat 13.00’te Karamanoğlu Mehmet Bey Spor Salonunda İl Kongremizi gerçekleştireceğiz, Saat. 15.00’te Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında Toplu Açılış Töreni ile AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sizlerle buluşacak.

Tüm Karaman halkımızı bekliyoruz."dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN