404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ANKET ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU


Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Kampları Dairesi tarafından düzenlenen “Ödüllü Memnuniyet Anketi” sonucunda ödül kazanan Karaman Gençlik Merkezi üyesi gençler ödüllerini aldı.
Her yıl Gençlik Kampları yaz dönemlerinin bitmesiyle birlikte uygulanan ve Gençlik Kampları Dairesince son derece önemsenen “Ödüllü Memnuniyet Anketi” sonuçları belli oldu. Kampların genel durum değerlendirmesine katkı sağlayan gençler arasından yapılan çekiliş sonunda Karaman’dan ödül almaya hak kazanan isimler Gülşen Saatoğlu ve Gökhan Can oldu.
“Ödüllü Memnuniyet Anketi” kazananlarının açıklanmasının ardından Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen eşliğinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ı makamında ziyaret eden gençlik merkezi üyesi gençler, kamplar hakkında Kısacık’a bilgi verdi. Güzel bir kamp süreci geçirdiklerini ve ankete katılarak hediye kazandıkları için mutlu olduklarını belirten gençlik merkezi üyesi gençler, hayata geçirilen bir birinden değerli projeler için Gençlik ve Spor Bakanlığı’na teşekkür ettiler.
Kamp sonunda ankete katılarak ödül kazanan gençlik merkezi üyesi gençleri tebrik eden Kısacık da, “Gençlik merkezi üyesi gençlerimizden kamplarımıza çok yoğun bir ilgi var. Tamamen ücretsiz olan kamplarımıza katılan gençlik merkezi üyesi gençlerimiz hem yeni yerler tanıyarak o yörenin kültürüne ve tarihine yakından tanıklık ediyor, hem de serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle en iyi şekilde değerlendirme fırsatı buluyor. Ayrıca kamplar sonunda gençlerimiz durum değerlendirme anketine katılarak ödül kazanma fırsatı yakalıyor. İlimizden de bu ankete katılarak ödül kazanan gençlerimiz Gülşen Saatoğlu ve Gökhan Can oldu. Her iki gencimizi de kampların genel durum değerlendirmesine katkı sağladıkları için tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Ziyaret, gençlik merkezi üyesi gençlere hediyelerinin verilmesinin ardından sona erdi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN