404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞKAN BÜYÜKKARCI'NIN YENİ YIL MESAJI


Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yyaımladı. İlçe adına başarılı bir yıl geçirdiklerini belirten Büyükkarcı mesajında şu ifadelere yer verdi;
''Ayrancı adına hayati nitelikte ve tarihi olaylara sahne olmuş bir yılı daha geride bırakıyoruz. Nüfusunun 10 katı kadar bir kalabalığa (Hıdırellez) ev sahipliği yapabilecek, her renk ve görüşten insanla kucaklaşabilen bir Ayrancı’yı hep birlikte bu hale getirdik. Geçmiş tarihlerde ‘Bismillah’ diyerek başladığımız projeleri tamamlayıp hizmete açtığımız gibi, o projeler nedeniyle defaten ulusal bazda ödüller aldığımız bir yıl geçirdik. Dağın altındaki şırıltıyı içme suyuna, gündüz doğan güneşi gece karanlığındaki sokak lambasına, çamurlu yolları kilitli taşa hep birlikte dönüştürdük. 2017 yılı ilçemiz ve belediyemiz açısında gururlanacağımız bir yıl olarak kayıtlara geçti.

Peygamber Efendimiz S.A.V'in buyurduğu üzere ‘’iki günü bir olan ziyandadır’’ şuuruyla 2018 yılında da ilçemizde daha fazla çalışarak huzurun temellenmesi, yüzlerin gülmesi başlıca dileğimizdir. Ayrancı’da giderek arttığını gözlemlediğimiz, 2018 yılında da artacağına inandığımız sosyal refahla, vatandaşlarımızın istikbal adına gurbeti değil, doğup büyüdüğü memleketini benimsemesini sağlamaya çalışacağız. Bu vesileyle gerek gurbet ellerdeki gerekse ilçe merkezimiz ve köylerimizdeki hemşerilerimin yeni yılını tebrik ediyor, hepsini kucaklıyor, Cenab-ı Allah’tan sağlık, afiyet ve selamet niyaz ediyorum. Türk-İslam âleminin yeni yılını kutluyor, 2018’in barışa, birliğe, beraberliğe, dostluğa, kaynaşmaya ve huzura vesile olmasını diliyorum'' dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN