404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ENGEL TANIMAYAN SPORCULARDAN VALİ MERAL’E ZİYARET


Vali Fahri Meral, oturarak voleybol birinci ve ikinci liginde Karamanı temsil eden başarılı sporcuları makamında kabul etti.
 
Ziyarette bulunan, ilimizin farklı liselerinde öğrenim gören ortopedik engelli öğrencilerin oluşturduğu, oturarak voleybol birinci liginde ilimizi temsil eden Gençlik Spor Takımı ve ikinci liginde ilimizi temsil eden Ayrancı Gençlik Spor takımlarının oyuncularından oluşan başarılı sporcuları tebrik eden Vali Meral, “Hayata sımsıkı sarılmanız ve engeliniz olsa da koyduğunuz hedeflere yönelik önünüze çıkan engelleri aşarak başarıya koştuğunuz bu yolda sizi destekliyor ve başarılarınızla gurur duyuyoruz” dedi.
 
Sporcularla ayrı ayrı tanışan Vali Meral bir süre sohbet ettikten sonra takım antrenörlerinden çalışmaları ve hedefleriyle ilgili bilgiler aldı.
 
12 Aralık 2017 Salı günü gerçekleşen başarılı sporcuların ziyaretinde; İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ve Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven yer aldı.       


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN