404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERMENEKLİ SPORCULAR ADANA BİLETİNİ KAPTI


11 Aralık 2017 tarihinde Karaman'da yapılan Okul Sporları Yıldız Kızlar-Erkekler Kros yarışmalarına, Ermenek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü olarak katıldığımız, Atletizm Antrenörü Melihşah KATMAN tarafından çalıştırılan Yıldız Kızlar 2Km yarışmalarında Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulundaki sporcularımız İl Şampiyonu olarak Adana da yapılacak olan Okul Sporları Bölge yarışmasına katılacaklardır.
Yıldızlar 3km kategorisinde Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulu 3. olmuştur. Yıldız Erkekler 3km ferdi genel sıralama Cumhuriyet Ortaokulundaki Ramazan Köktaş 'da 4.olarak, bölge müsabakalarına adını yazdırmıştır.
Sporcularımızın başarılarından dolayı tebrik ederim. Destek ve katkılarından dolayı Ermenek Kaymakamımız Sayın Nur Halil Özçelik'e, Ermenek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz İsmet Kirindi'ya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan Açıkgöz'e ve okul idarecilerimize teşekkür ederim.
Melihşah KATMAN

Antrenör
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN