404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KUNTOĞLU’NA ZİYARET


Hollanda’da ikamet eden Karamanlı iş adamı Mustafa Küçükaladağ ve İtfaiye Müdürü İsa Kayhan, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu ziyaret etti.
Hollanda’da ikamet eden Karamanlı iş adamı Mustafa Küçükaladağ ve İtfaiye Müdürü İsa Kayhan, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette uzun yıllardır Amsterdam’da ikamet eden hemşehrimiz Mustafa Küçükaladağ, ilimiz eğitim öğretim çalışmaları hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’ndan bilgiler aldı. Her ne kadar yurtdışında olsalar da ülkemiz ve ilimiz gündemini yakından takip ettiklerini belirten Küçükaladağ,  eğitim öğretimle ilgili çalışmalara her zaman destek vermeye hazır olduklarını dile getirdi.
İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ziyaret dolayısıyla memnuniyetini ifade ederek eğitim öğretim konusunda verdikleri destekten ve duyarlılıklarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

 28-12-2017
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN