404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KARAMAN BELEDİYESİ BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ TAMAMLANDI


2018 YILI İÇİN 200 MİLYONLUK BÜTÇE

        Karaman Belediyesi 2018 bütçe görüşmeleri tamamlandı. Görüşmeler sonucu belediye meclisi tarafından kabul edilen bütçe karara bağlandı.
        Karaman Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısında 2018 yılı bütçesi görüşüldü. Belediye Meclisi tarafından kabul edilerek karara bağlanan ve 2018 yılında belediyenin yatırım ve hizmetler için öngörülen bütçesi 200 Milyon TL.
        Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan bütçe görüşmeleri sonunda yapmış olduğu açıklamada; “Karaman Belediyesi olarak vatandaşlarımızın daha huzurlu daha gelişmiş ve marka bir kentte yaşamaları ve şehrimizin daha modern hale gelmesi için yatırım ve hizmetlerimize devam ediyoruz. Bütçemizi en verimli şekilde kullanarak, daha fazla yatırım ve hizmet üretiyoruz. 2018 yılı bütçemiz 200 Milyon TL olarak belediye meclisimizce karara bağlandı. Bütçe çalışmalarına katılan komisyon ve meclis üyelerine, belediye personellerimize teşekkür ediyorum. İnşallah son yıllarda hayata geçirdiğimiz proje ve hizmetlere 2018 yılında da devam edeceğiz. Milletimizden aldığımız destek ile yine milletimiz için hizmet edeceğiz” dedi. 
Bütçede En Büyük Pay Yatırımlara Ayrıldı
        Belediyenin yatırımcı birimleri olan Fen İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü 2018 yılı bütçesinden büyük pay alan birimler oldu. Bu da gösteriyor ki 2018 yılı da yatırım ve hizmetlerle dolu bir yıl olacak.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN