404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN İL GENEL MECLİS BAŞKANI CELALETTİN GÜNGÖRER’İN YENİ YIL MESAJI


Sevgili Karamanlı Hemşerilerim;
Yaşanabilir bir Karaman adına verdiğimiz mücadelenin bir yılını daha geride bırakıyoruz ve bizi hedeflerimize bir adım daha yaklaştıracağına inandığımız yeni bir yıla girmenin heyecan ve mutluluğu içerisindeyiz.
Yeni yılda yeni atılımlar, yeni projeler, yeni umutlar ve yeni adımlarla yola devam edeceğiz.
Geride bıraktığımız 2017 yılında ilimizde yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla göreve geldiğimiz günden bugüne kadar olduğu gibi yine halkımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda hizmet ve yatırımlarımızı arttırarak devam ettirdik.
Hizmet etmekten gurur duyduğumuz Karaman Halkının yaşam standartlarını hakettiği düzeye getirmek adına sürdürdüğümüz hizmet yarışında yaptıklarımızı asla yeterli görmüyoruz. Bunun için 2018’de inşaallah daha çok çalışarak daha büyük başarılara imza atacağız.

2018 yılının başta ilimiz olmak üzere ülkemizde ve tüm dünyada barış, huzur ve aydınlık yarınlara gebe olması dileklerimle en içten sevgi ve saygılarımı sunuyor; bu vesileyle tüm hemşerilerimin yeni yılını kutluyorum. 

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN