404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN POMEM’DE MEZUNİYET HEYECANI


Vali Fahri Meral, Karaman Polis Mesleki Eğitim Merkezinde 20. Dönem eğitimlerini başarıyla tamamlayan polis adaylarının mezuniyet törenine katıldı.
 
Karaman Polis Meslek Eğitim Merkezi Spor Salonunda düzenlene mezuniyet törenine; Vali Meral’in yanı sıra Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Engin Öztürk, Cumhuriyet Başsavcısı Hikmet Turan, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar ile İl Jandarma Komutanı İlhan Şen ve aileler katıldı.
 
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda dönem birincisi Murat Şahiner tarafından yaş kütüğüne dönem plakası çakıldı. 364 Polis adayının mezun olduğu törende eğitimlerini başarıyla tamamlayarak dereceye giren polis adaylarına diplomalarını ve hediyelerini Vali Meral verdi.
 
Genç polis adaylarına yeni görev yerlerinde başarılar dileyen Vali Meral, “Ülkemizin her bir köşesinde görev yapacak niteliğe ve cesarete sahip genç polislerimize meslek hayatlarında başarılar diliyor, genç polislerimizin ülkemizin güvenliği ve huzurunun tesis edilmesinde çok önemli görevler ifa edeceklerine olan inancımı belirtmek istiyorum” dedi.
 
Bu yıl ikinci mezunlarını veren Polis Meslek Eğitim Merkezindeki törende genç polis adaylarını aileleri de yalnız bırakmadı. Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN