404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN SMMM ODASI YENİ BAŞKANI UMUT AYDIN OLDU


Karaman Mali Müşavirler Odasının 14-15 Mayıs 2016 tarihinde yapılan seçimlerinde tek listenin yeterli çoğunluğu sağlayamaması sonucu en çok oyu alan SMMM Okhan Tolga Sayan ve SMMM Umut Aydın’ın oluşturduğu koalisyon ile 3 yılın ilk yarı dönem Başkanlığına Okhan Tolga Sayan, ikinci yarı dönem Başkanlığına ise Umut Aydın seçilmişlerdi.
Oda Yönetim Kurulu’nun 11 Aralık 2017 pazartesi günü yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında; görev değişikliği nedeniyle yapılan seçimde Oda Başkanlığına Umut Aydın, Oda Başkan Vekilliğine Okhan Tolga Sayan, Oda Sekreterliğine Mehmet Güneş Dinçer , Üyeliklere Ahmet Yılmaz ve Ayhan Sak seçildiler.

Yeni Oda Başkanı Umut Aydın, toplantı sonunda Okhan Tolga Sayan’a başkanlığı süresince yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etti ve sözlerini, “Başkanlığımız süresince mesleğimizin öncelikli sorunlarının üzerine kararlılıkla gideceğimizi, adalet üzerine hem Odamızın hem meslektaşlarımızın hak ve hukukunu korumak ve mesleki saygınlığımızı en üst seviyeye taşımak için çalışma yapacağımı beyan ederim” diyerek tamamladı.  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN