404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KARAMAN STANDINA İZMİR FUARI’NDA BÜYÜK İLGİ        Karaman Belediyesi, 7-10 Aralık tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’ne katıldı. Fuara gelen ziyaretçiler, Karaman Standına büyük ilgi gösterdi.
    
        Karaman’ın kültür ve turizm güzelliklerini ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtmaya devam eden Karaman Belediyesi, bu yıl da İzmir fuarında ki yerini aldı. Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, bu yıl 11’incisi düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’nde Karaman standı açtı. Fuar alanına gelen ziyaretçiler Karaman standına büyük ilgi gösterdi.
    
        Fuarın ilk gününü değerlendiren Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar yapmış olduğu açıklamada: “Karaman Belediyesi olarak Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan’ın talimatları ile şehrimizin kültürünü ve tarihi zenginliklerini anlatmak amacı ile İzmir Fuarı’na katıldık. Fuarın açıldığı andan itibaren ziyaretçiler, Karaman standına büyük ilgi gösteriyor. Standımızda; Karaman’ın sahip olduğu doğal güzellikleri, tarihi zenginlikleri, kent kültürü yaşamını, önemli şahsiyetlerini dijital ortamda hazırlanan animasyon, tanıtım filmleri, dergi, broşür ve kitaplarla en iyi şekilde anlatıyoruz. Bu gibi organizasyonlar Karaman’ın tanıtımı için son derece önemlidir. 10 Aralık Pazar gününe kadar sürecek olan fuar boyunca Karamanımızı en iyi şekilde tanıtacağız” dedi.  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN