404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN’DA ÜCRETSİZ RUSÇA VE İSPANYOLCA KURSU


Karaman Gençlik Kulübü Derneği olarak başvurulan Erasmus Avrupa Gönüllü Hizmeti kapsamındaki “Gençlik için Gönüllü Ol” isimli projemiz Türkiye Ulusal Ajansı tarafından hibe almaya hak kazanmıştır. 

Erasmus Avrupa Gönüllü Hizmeti kapsamında faaliyet gösterecek olan gönüllülerimiz İspanyadan gelen "Estefanía Mena" ve Ukraynadan gelen "Khrystyna Koretska" ile Rusça ve İspanyolca Dil Kursu açılacaktır. Kişisel ve dil becerilerini artırmaya yönelik, 7 haftalık, toplamda 28 ders saati olacak olan kursumuzdan, 15-35 yaş arası üyelerimiz ÜCRETSİZ olarak faydalanabileceklerdir. 

Üyelerimiz dışında öğrenci kabul edilmemektedir. 

Rusça Dersleri; 2 Ocak Salı günü ile 13 Şubat Salı günü tarihleri arasında, her salı saat 18:00 ile 21:00 arasında olacaktır. İspanyolca Dersleri; 3 Ocak Çarşamba ile 14 Şubat Çarşamba günü tarihleri arasında, her çarşamba saat 18:00 ile 21:00 arasında olacaktır. Eğitim dili İngilizce olacaktır. Gerektiğinde Türkçe destek verilecektir. 

Başvuru ve üyelik için derneğimiz ofisine gelmelisiniz.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN