404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KMÜ AİLESİ KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA KATILDI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sağlık, Kültür ve Etik, Beden Eğitimi ve Spor Araştırmaları, Genç Eğitimciler ve Yapı Öğrenci Toplulukları tarafından ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenlendi.
Kızılay Kan Merkezi tarafından, KMÜ yerleşkesi içerisinde 4 ila 13 Aralık tarihleri arasında Eğitim, Mühendislik, Sağlık Bilimleri Fakülteleri ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Sağlık Hizmetleri Meslek ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulları ile Sağlık Kültür ve Spor Daire Bakanlığı fuaye alanında toplamda 300’e yakın ünite kan alındı.
Bağışlanan bir ünite kan ile birçok kişinin hayatının kurtulmasına bir nebze olsun destek oldukları için mutlu olduklarını belirten Öğrenci Toplulukları temsilcileri; kan bağışı kampanyasının düzenlenmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarına ve bağışları ile kampanyaya destek veren tüm KMÜ ailesine teşekkür etti.
           
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN