404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KMÜ, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I AĞIRLADI


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Karaman 6. Olağan Kongresi ve toplu açılış törenine katılmak için Karaman’a geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Karaman’daki ilk durağı Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini taşıyan helikopterin üniversitenin yeni yapılan stadına inmesiyle birlikte burada Karaman il protokolü tarafından karşılandı. KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül’ün de yer aldığı karşılama töreninin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan KMÜ Kapalı Spor Salonuna geçerek Karaman 6. Olağan Kongresine katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan buradaki konuşmasının ardından ikinci durağı olan Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenen törene katıldı. Erdoğan burada da içerisinde KMÜ Edebiyat Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Merkezi Kütüphane, 15 Temmuz Konferans Salonu, Yüzme Havuzu, Eski Meslek Yüksekokulu alanı çevre düzenlemesinin de yer aldığı toplam değeri 1 milyar 259 milyon lira olan 170 tesisin açılışını gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, temaslarının ardından Jandarma Alay Komutanlığında düzenlenen uğurlama töreni ile Karaman’dan ayrıldı.
 Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN