404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KMÜ'DE 2017 YILI HİZMETİÇİ EĞİTİMLERİ TAMAMLANDI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) personele yönelik yıl boyunca düzenlenen hizmetiçi eğitimler tamamlandı.
Hizmetiçi eğitim programı kapsamında üniversitede 2017 yılında toplam 69 saat eğitim düzenlenirken farklı tarih ve konulardaki eğitimlere üniversite idari personelinin tamamı katılım gösterdi.
Üniversitenin hizmetiçi eğitim programı kapsamında en son Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından bilişim kaynaklarının kullanımı, web yönetimi, uygulamalı office eğitimi, Elektronik Belge Yönetim Sistemi konularında; Personel Daire Başkanlığı tarafından ise Mal Bildirimi ve İzin konuları ile Karaman Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü işbirliğiyle Kesenek Bilgi Sistemi Uygulamaları (KBS), e-bildirgeler, İdari Para Cezası İşlemleri hakkında sunumlar yapıldı.
KMÜ Personel Daire Başkanlığı koordinatörlüğünde üniversite çalışanlarının talep ve ihtiyaçları doğrultusunda her yıl düzenlenen eğitimler, çalışanların kendilerini farklı konularda geliştirmelerine ve diğer çalışanlarla istişare kültürlerini artırmalarına olanak sağlıyor.
           
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN