404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

KUDÜS İSLAM’INDIR


Saadet Partisi GİK üyesi ve Karaman İl Başkanı Şaban Şahin vatandaşlarımızı Kudüs İslam’ındır Mitingine davet etti.

Saadet Partisi GİK üyesi ve Karaman İl Başkanı Şaban Şahin yaptığı yazılı açıklama ile vatandaşlarımızı Kudüs İslam’ındır Mitingine davet etti.

Ülkemizdeki Tüm Siyasi Partilerin ve STK’ların davet edildiği mitingde herhangi bir siyasi amaç güdülmediğini aktaran Başkan Şahin, “Tüm Karaman halkını 10 Aralık Pazar günü İstanbul Yenikapı miting alanında icra edilecek  “Kudüs İslam’ındır Mitingi “ ne davet ediyoruz. Ülkemizdeki tüm siyasi partiler ve STK’lar davet edildi. Mitingin amacı ABD’nin Kudüs’ü Terörist İsrail’in Başkenti olarak tanımasını protesto etmek ve Kudüs’ün Müslümanlara ait olduğunu deklare etmektir. Miting alanına herhangi bir Siyasi Parti bayrağı alınmayacaktır.” dedi.

Kudüs için 80 milyon tek yürek diyerek açıklamasına devam eden Şahin, “Kudüs İslam’ındır. 80 milyon Müslüman bugün tek yürek. Kudüs İslam’ındır Mitingi ile Müslümanları Filistin’de ilan edilen İntifadaya destek ve cesaret vereceğiz. Türkiye bir kez daha Kudüs için meydana inecek. 10 Aralık’da Yenikapı’da yapılacak olan KUDÜS İSLAM’INDIR MİTİNGİ ile bu millet yeniden İslam âlemindeki uyanışın, dirilişin ve ayağa kalkışın fitilini ateşleyecek. Bir kez daha Terörist İsrail’e ve onun hamisi ABD’ye en gür seda ile “haddini bil” diyecek; Kudüs’e olan sevdamızı, Mescid-i Aksa’ya olan hasretimizi haykıracak. Dünya sussa da, Batı dönse de sırtını; biz susmayacağız, sırtımızı dönmeyeceğiz Kudüs’e.” dedi.

Peygamber efendimizin(S.A.V.) ‘Yeryüzünde üç mescid için yolculuk yapılır. Birincisi Mescid-i Haram, ikincisi Mescid-i Nebevi, üçüncüsü Mecsid-i Aksadır.’ hadis-i şerifini hatırlatarak Mescid-i Aksa’nın önemine vurgu yapan başkan Şahin, “Tüm vatandaşlarımızın bu mitinge iştirak etmesi hayati önem taşımaktadır. Sessiz kalırsak, zayıf görünürsek, ABD’nin beslediği teröristlerden biri olan İsrail daha da şımaracaktır. Miting alanındaki fazladan bir kişi Terörist İsrail’e ve ABD’ye bir fazla korku verecektir. İnancımız gereği her Müslüman Kudüs’e, Mescid-i Aksa’ya sahip çıkmak mecburiyetindedir. İlk kıblemize şimdi sahip çıkmazsak ne zaman sahip çıkacağız? dedi.


Miting için İstanbul’a hareket saatinin Cumartesi akşamı saat 21.00 olarak planlandığını belirten Şahin; “ Miting 10 Aralık 2017 Tarihinde saat 13.00’de Yenikapı Meydanında yapılacak. Miting için hareket saatini 9 Aralık Cumartesi günü Saat 21.00 olarak belirledik. Mitinge katılmak isteyen Müslümanların Saat 17.00’ye kadar kayıt yaptırması gerekiyor. Kayıt için bir arkadaşımızı görevlendirdik. Mitinge gitmek isteyen vatandaşlarımız 0535 202 21 93 numaralı telefondan kayıt yaptırabilirler. İş, sağlık veya başka bir sebepten gidemeyecek kardeşlerimiz kişi başı belirlenen ücreti ödeyerek bir başka kardeşimizin gitmesine vesile olabilirler. Böylelikle ABD’ye ve Terörist İsrail’e karşı düzenlenen bu mitinge katılanların sevabına da ortak olmuş olurlar.” diyerek sözlerini tamamladı. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN