404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET


Çeşitli tarihlerde yapılan yarışmalarda, dereceye giren Yıldız kızlar ve erkekler basketbol takımı, masa tenisi takımı ve kros takımı öğrenciler İlçemiz Kaymakamını ziyaret etti.
Öğretmenleri, Okul Müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte İlçe Kaymakamımızı ziyaret eden öğrencilerin ziyaretinde duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakamımız Nurhalil Özçelik öğrencilere başarılar dileyerek çeşitli hediyeler verdi.
İlçemizde yıldız kızlar basketbol müsabakasında ilçemiz Hatice ve Hakkı Polat Ortaokulumuz birinci olarak İlimizi bölge finallerinde temsil etmeye hak kazanmış,  Yıldız erkekler basketbol takımımız ise ikinci olmuştur. Masa tenisi finalinde ise ilçemiz Mustafa Demirok M.T.A.Lisesi takım halinde birinci olarak ilimize bölge finallerinde temsil etmeye hak kazanmıştır.
 Yine Karamanda yapılan okul sporları kros il şampiyonasında Fikret Ünlü Yatılı Bölge Ortaokulu “Yıldız Kızlar” 2 km yarışmasında birinci, “Yıldız Erkekler” 3 km yarışmasında üçüncü olmuş, Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Ramazan Köktaş ise “ Yıldız Erkekler”  3 km yarışmasında dördüncü olmuştur. Birinci olan “Yıldız Kızlar” Adana’ da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası bölge finallerinde ilçemizi temsil etmeye hak kazanmıştır.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN