404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

OSMAN SİLAY ADAY


Karaman’da oda seçimlerimde adaylarda belli olmaya başladı. Madeni Tornacılar ve Kaynakçılar Oto Motor Tamirciler Odası Başkanlığı’na Osman Silay aday olduğunu açıkladı.
20 yıldır sanayi işlerinde bulunduğunu ifade eden Silay, “12 yıldır işletmeci esnaf olarak hizmet veriyorum. Esnafın sorun ve problemlerini çok iyi analiz edip bu sorumluluğu ekibimizle birlikte taşıyacağımıza ve çözüme kavuşturacağıma inanıyorum” dedi.

Odanın yönetiminin değiştiği takdirde hizmetinde yükseleceğini ifade eden ve iddialı olduğunu belirten Silay, “Odamızın yönetiminin değişimi hizmet kalitesini yükseltecektir. Oda dahilinde bulunan hizmet sektörünü öncelikli olarak üyelerimizin yararlanmasını sağlayıp esnaf arkadaşların düşünce ve katılımlarıyla çok daha ciddi hizmet sağlamak en öncelikli projemizdir” diye konuştu.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN