404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

PROF. DR. AHMET DAVUTOĞLU “ZİHNİYETTEN İLETİŞİME MÜKTESEBAT VE DİL” KONULU KONFERANS VERDİ


Türkiye Cumhuriyeti 26. Başbakanı ve Konya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve konferans vermek üzere ilimize geldi.
 
08 Aralık 2017 Cuma günü Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında Vali Fahri Meral, il protokolü ve vatandaşlar tarafından karşılanan 26. Dönem Başbakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, kendisini karşılayan vatandaşlarla bir süre sohbet ettikten sonra Karaman Belediye Başkanlığını ziyaret etti.
 
Konya milletvekili Davutoğlu belediye ziyaretinin ardından “Zihniyetten İletişime Müktesebat ve Dil” konulu konferansa katılmak üzere Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesine geçti. KMÜ 15 Temmuz Konferans salonundaki konferansa hanımefendi Sare Davutoğlu, Vali Fahri Meral ve eşi hanımefendi Zehra Meral, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, akademisyenler, daire müdürleri ve öğrenciler katıldı.
 
Saygı duruşu ve İstiklâl Marşının okunmasıyla başlayan programın devamında Fikri Gelişim Öğreci Topluluğu ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin tanıtım filmi izlendi. Fikri Gelişim Öğrenci Topluluğu başkanının konuşmasının ardından eski başbakan ve dışişleri bakanlarından Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, “Zihniyetten İletişime Müktesebat ve Dil” konulu konferansını verdi.
 
Programın sonunda konferansa katkılarından dolayı Vali Fahri Meral, Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na bir plaket takdim etti.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN