404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

PROF. DR. AHMET DAVUTOĞLU’NDAN VALİ MERAL’E ZİYARET


Bir dizi etkinliğe katılmak üzere ilimize gelen Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde katıldığı konferansın ardından Vali Fahri Meral’i ziyaret etti.
 
08 Aralık 2017 Cuma günü Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette Prof. Dr. Davutoğlu’nun yanı sıra eşi hanımefendi Dr. Sare Davutoğlu, hanımefendi Zehra Meral, Vali Yardımcısı Dr. Sezer Işıktaş ve ilçe kaymakamları da hazır bulundu.
 
Eski Başbakanlardan ve Dışişleri Bakanlığı görevlerinde de bulunan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, üniversite öğrencilerine yönelik verdiği konferansın ardından Karaman Valiliğini ziyaret etti.
 
Valilik Şeref defterini imzaladıktan sonra Vali Meral ile makamında bir süre sohbet eden Prof. Dr. Davutoğlu, dilimiz, tarihimiz ve medeniyetimizin beşiği sayılan Karaman’da olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek ziyaretleri süresi içerisinde kendisine gösterilen yoğun ilgi ve sevgiden dolayı Karaman halkına teşekkür etti.
 
Başbakanlık ve Dışişleri Bakanlığı görevlerinde bulunmuş, siyasette ve bilim alanında verdiği hizmetlerle bölgesinde sevilen birisi olan çok değerli bir bilim insanını Karaman’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyetini ifade eden Vali Meral, ziyaretlerinden dolayı Prof. Dr. Davutoğlu ve eşi hanımefendi Sare Davutoğlu’na teşekkür etti.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN