404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

PROJELER TAMAM SIRA İCRAATTA


İktidarların en büyük destekçilerinin başında STK'ların geldiğini ifade eden KONSİAD Konya Şube Başkanı Aydın, "Bizde bir STK'yız. Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. KONSİAD olarak projelerimiz tamam. Şimdi sıra icraatta" dedi

Konyalı Sanayici ve İşadamları Derneği (KONSİAD) Konya Şubesi, 2018 yılı yol haritasını belirleyen projelerini netleştirdi. Projelerin ele alındığı çalıştay ise hafta sonu Antalya-Side Versane Beach Trendy Otel'de gerçekleştirdi. KONSİAD Konya Şube Başkanı Hasan Hüseyin Aydın başkanlığında gerçekleşen ve iki gün süren Çalıştay'a, yönetim kurulu üyeleri tam kadro katıldı. Çalıştay'ın ilk günü eğitim ağırlıklı geçti. İkinci günü ise yönetim kurulu üyelerinin 2018 yılı için hazırladığı projeler tek tek masaya yatırıldı.
Program sonrası yaptığı kısa açıklamada Çalıştay'ın son derece verimli geçtiğini ifade eden KONSİAD Konya Şube Başkanı Hasan Hüseyin Aydın, "Çalıştayımızda yönetim kurulu üyelerimiz tarafından hazırlanan bir birinden kıymetli onlarca projeyi tek tek ele alıp inceleme fırsatımız oldu. Öncelik sırasına göre tarihlendirdiğimiz projelerimizin ayrıntılarını en kısa zamanda Konya kamuoyu ile paylaşacağız. Ben şahsım tüm KONSİAD ailesi adına emeği geçenlere teşekkür ederim" dedi.

İktidarların ülkeleri yönetirken en büyük destekçilerinin başında Sivil Toplum Örgütleri'nin (STK) geldiğini ifade eden KONSİAD Konya Şube Başkanı Aydın açıklamasında, "Bizde bir STK'yız. Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Çalıştayımızda karara bağladığımız hem üyelerimiz hem şehrimiz hem de ülkemiz adına önemli projeler yer alıyor. İşin mutfak kısmı tamam. Şimdi sıra icraatta" ifadelerini kullandı.


 Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN