404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ŞABAN ŞAHİN'İN AÇIKLAMASI


11 Bin 480 defa geçmiş olsun.

Saadet Partisi GİK üyesi ve Karaman İl Başkanı Şaban Şahin ‘Mor beyin’ tuzağı hakkında yazılı bir açıklama yaptı.

Başkan Şahin’in, kendilerine ulaşarak teşekkür ve tebrik eden mağdur insanlara geçmiş olsun dileklerini ileterek başladığı açıklaması şöyle.

“Öncelikle Bu ‘Mor beyin’ tuzağının FETÖ’cüler tarafından, FETÖ soruşturmasını sulandırmak, ciddiyetini sorgulatmak, adaleti itibarsızlaştırmak ve en önemlisi de devlet içinde yapılanmış stratejik elemanlarını korumak için kullanıldığını, ‘Namaz vakti, Kıble pusulası gibi uygulamaları indirenlerin ‘Mor beyin’ diye tabir edilen yazılım aracılığıyla ‘Bylock’ Server’ına yönlendirilerek tuzağa düşürüldüğünü tespit eden Saadet Partisi Antalya İl Başkan yardımcısı sayın Av. Ali AKTAŞ beye bize ulaşan mağdur insanlar ve adalet adına teşekkür ediyoruz. Biz Saadet Partisi olarak sürecin en başından beri suçlu ile suçsuzun ayırt edilmesi gerektiğini, masum insanların mağdur edilmemesi gerektiğini savunmuştuk. Bugün gelinen noktada masum insanların bir kısmının mağduriyeti kısmen giderilmiştir. Bu insanların tuzağa düşürüldüğü anlaşılmış ve tahliye süreci başlamıştır. İnşaallah bu husustaki tüm mağduriyetler en kısa sürede bitirilir. Bu Zoka meselesinden mağdur olan insanlara devletimiz en kısa sürede iade-i itibar yapar, ihraç edilenleri, açığa alınanları görevlerine iade eder.

Bu konuda Genel Başkanımız Sayın Temel KARAMOLLAOĞLU’na konuyu gündemde tuttuğu ve takip ettiği için, Antalya İl Başkan yardımcımız Sayın Av. Ali AKTAŞ beye ‘Mor beyin’ tuzağını ortaya çıkardığı için tekrar teşekkür ediyoruz. Bu uyarıları dikkate alarak kapsamlı bir inceleme yapan ve uyarıların doğruluğunu tespit eden Ankara Cumhuriyet Savcılığına da teşekkür ediyor, bu ‘Mor beyin’ mağduru 11 Bin 480 insana ayrı ayrı geçmiş olsun diyoruz.”
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN