404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER ZİYARET EDİLDİ


Vali Meral Akçaşehir Beldesinde şehit aileleri ve gazileri ziyaret etti.
 
Akçaşehir Beldesinde ikamet eden Şehit Er Efkan Küçük’ün ailesiyle başlayan ziyaret programı daha sonra aynı belde de yaşayan Gazi Hemzi Yeşiltaş ile Burunoba köyünden Gazi Niyazi Görgü, Çoğlu Köyünden Şehit Mehmet Uysal’ın ailesi ve Gazi Süleyman Yıldızlı ve Dinek Köyünden Gazi Muharrem Sağkaya ile devam edildi.
 
Gaziler ve şehit ailelerine düzenlenen ziyaretlerde şehit aileleri ve gazilerle yakından ilgilenerek hoş sohbetler gerçekleştiren Vali Meral, birlik ve beraberliğimiz için vatan topraklarını kanlarıyla sulayan şehitlere Allah’tan rahmet, gazilere ise sağlık, sıhhat ve afiyet içerisinde geçecek hayırlı ve huzuru dolu bir yaşam temenni etti.
 
Ziyaret edilen aileler, İl Valisini evlerinde ağırlamaktan ve konuk etmekten duydukları memnuniyeti ifade ederek, kendileriyle yakından ilgilenerek dertlerine ortak olan Vali Meral ve hanımefendi Zehra Meral ile beraberinde gelen heyete teşekkür ettiler.
 
Vali Meral’in 07 Aralık 2017 Perşembe günü gerçekleştirdiği Akçaşehir Beldesi ziyaretlerine; hanımefendi Zehra Meral, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen ve eşi,  İl Milli eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu,  Sağlık İl Müdürü Dr. Hasan Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Servet Türegün, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Selçuk, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hayrettin Aslan ile İl Mahalli İdareler Müdürü Abdullah Şahiner eşlik etti.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN