404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI


İlçemizde Uyuşturucu ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı Yapıldı.
2014/19 nolu Uyuşturucu ile Mücadele konulu Başbakanlık Genelgesine istinaden Uyuşturucu ile Mücadele sürecinde mevcut durumu tespit ve hazırlanan eylem planı kapsamında uygulanması gereken faaliyetlerin ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği ve koordinasyon içerisinde yürütülmesini ve takibini ilçemiz düzeyinde sağlamak amacıyla Kaymakamlık Toplantı salonunda yapılan toplantıya İlçemiz Kaymakam Vekili Nurhalil Özçelik, Cumhuriyet Savcısı Emine Meydan Künzü ve İlgili Kurum ve Kuruluş Amirleri katıldı.
      İlçe Sağlık Müdürü Dr. Beyza Kesmez  Uyuşturucu ile mücadele kurulunun yapması gereken faaliyetler hakkında bilgi vererek uyuşturucu ile mücadelede önleyici, destekleyici ve alınması gereken tedbirlerin neler olduğu hakkında sunum yaptı.

Toplantıda; Uyuşturucu ile Mücadele sürecinde mevcut durum tespiti ve Uyuşturucu ile Mücadele eylem planı hazırlanması, Uygulanması gereken faaliyetlerin ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği ve koordinasyon içerisinde yürütülmesi vb. tedbirler alınmıştır. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN