404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ FAHRİ MERAL’İN YENİ YIL MESAJI


ali Fahri Meral, yeni yıl nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
 
Vali Meral yayınladığı mesajında; “Yeni yılın, önceki yıllardan çok daha bereketli ve huzurlu, sağlık, afiyet içinde geçmesi; güzellikleriyle unutulamayacak bir yıl olması, gönülden temennimizdir.
 
İlimizde, kültür ve turizmden çevreye, tarımdan sanayiye, ulaşımdan enerjiye, eğitimden sağlığa ve sosyal hizmetlere kadar birçok alanda hayata geçirilen projelerle Karaman’ın kalkınması için önemli gelişmeler kaydedilmiştir.
 
İlimizde yaşanan bütün bu gelişmeler şüphesiz, milletvekillerimiz, belediyemiz, kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşlarının ve halkımızın işbirliği içerisindeki çalışmalarının bir eseridir.
 
Bu çalışmalarımıza artan bir şevk ve heyecanla yeni yılda da birlik ve beraberlik içinde Karaman’ın ekonomik büyümesinde özellikle ihracat, üretim ve istihdamın bir önceki yıldan daha da iyi olması için hep birlikte çalışacağız.
 
Karaman’ın gelişmesi, kalkınması, halkımızın refah seviyesinin yükseltilmesi ve vatandaşlarımıza kamu hizmetlerinin en iyi şekilde sunulmasında görev alan herkese, özverili bir şekilde yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ederim.
 
Yeni yılı karşılayacağımız şu günlerde vatandaşlarımızın yeni yıla mutlu ve huzurlu bir şekilde girmeleri için ilgili kurumlarımızca başta trafik ve güvenlik tedbirleri olmak üzere her türlü tedbir alınmıştır.
 
Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, bütün Karamanlı hemşehrilerimin, yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN