404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL BEM-BİR-SEN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI GÜRKAN ALPER’ İ KABUL ETTİ


Vali Fahri Meral, Memur - Sen Konfederasyonuna bağlı Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) genel başkan yardımcısı, il başkanı ve başkan yardımcılarını makamında kabul etti.
 
Ziyarette, genel başkan yardımcısı Gürkan Alper, yerel yönetimler konusunda genel yetkili sendika olarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, Vali Meral’e sendikalarının çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulunarak ‘çini işlemeli bir vazo’ takımı hediye etti.
 
Vali Meral, sendika yöneticilerine ve üyelerine gerçekleştirdikleri ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
 
Sosyal Denge Tazminatı İmzalandı
 
4688 sayılı Kamu Görevlileri ve Sendikalar Kanunu ile Yerel Yönetim Hizmet Koluna İlişkin Toplu Sözleşme hükümleri gereği, Karaman İl Özel İdaresi ve Bem-Bir-Sen arasında, Vali Fahri Meral ve Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Gürkan Alper tarafından İl Özel İdaresi memurlarına yönelik sosyal denge tazminatı sözleşmesi imzalandı. 
 
Valilik Makamında yapılan imza törenine, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Sezer Işıktaş, İl Özel İdaresi birim müdürleri, Ben-Bir-Sen İl Başkanı Süleyman Tartan ve başkan yardımcıları katıldı.
 
İmzalanan protokol sonrası Vali Meral, "İmzalanan bu sözleşmenin il özel idaresi çalışanları için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN