404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL KAZADA AĞIR YARALANAN ÖĞRENCİYE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU


Vali Fahri Meral, ilimiz merkeze bağlı Bademli Köyü öğrencilerini taşımalı sistem ile Lale Köyü Ortaokuluna götürmekte olan okul servisinin kaza yapması sonucu ağır yaralanan öğrenci Arif Küçükdönmez’i hastanede ziyaret etti.
 
8 öğrencinin yaralandığı kazada servis şoförü Abidin Küçükdönmez ve ağır yaralanan oğlu Arif Küçükdönmez’i ziyaret eden Vali Meral, sağlık durumu hakkında İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Arslan’dan bilgiler alarak kendisine ve ailesine Allah’tan acil şifalar dileyerek bir an önce sağlıklarına kavuşmaları temennisinde bulundu.
Vali Meral; Kış şartlarında başta öğrenci servis şoförleri olmak üzere tüm araç kullanan vatandaşlarımızın, özellikle standartlara uygun kış lastiklerini takmaları gerektiğini söyleyerek, araçlarını kış şartlarına hazır duruma getirmelerini, trafik kurallarına uymalarını ve trafiğe çıkış belgelerini eksiksiz yerine getirmelerinin çok önemli olduğunu ifade ederek, meydana gelen trafik kazalarında daha büyük acıların yaşanmaması için bütün vatandaşlarımızı ‘Bir Dikkat, Bin Can Kurtarır’anlayışıyla trafik kurallarının titiz uygulayıcısı olmaya davet etti.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN