404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL VE PROF. DR. DAVUTOĞLU GALA GECESİNE KATILDI


Vali Fahri Meral ve Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, İstanbul Karamanlılar Derneği (İSKARDER) tarafından düzenlenen gala gecesine katıldı.
 
08 Aralık 2017 Cuma günü gerçekleşen programa; Prof. Ahmet Davutoğlu ve eşi hanımefendi Sare Davutoğlu, Vali Fahri Meral ve hanımefendi Zehra Meral, AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Başçı, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Ayrancı kaymakamı Mustafa Türkcan, ilçe kaymakamları, ilçe ve belde belediye başkanları, İSKARDER Başkanı Rafet Akdaş ve dernek yöneticileri ve Ayrancılı vatandaşlar katıldı.
 
Yoğun bir ilginin olduğu gece Kuran-ı Kerim tilavetiyle başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal marşının okunmasıyla devam eden program, İstanbul Karamanlılar Derneği tarafından hazırlanan ve galası yapılan “Orta Asya’dan Karaman’a Göç” belgeselinin izlenmesiyle devam etti.
 
Günün anlam ve önemine dair yapılan konuşmalarla devam eden program, toplu fotoğraf çekilmesi ve geceye katılanlara arabaşı ikramıyla sona erdi. 


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN