404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL VE REKTÖR AKGÜL'DEN SELÇUK ECZA'YA ZİYARET


Karaman Valisi Fahri Meral ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Selçuk Ecza Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sonay Gürgen'i ziyaret etti.
İstanbul'daki holding binasında gerçekleşen ve Selçuk Ecza Yönetim Kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette Vali Meral ve Rektör Akgül, Türkiye'nin ilaç dağıtımında lider kuruluşu olan Selçuk Ecza Deposunun başarılı çalışmalarının devamını dileyerek Karaman'daki sağlık sektörü hakkında istişarede bulundular.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Selçuk Ecza Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sonay Gürgen ise Ermenekli hayırsever işadamı Ahmet Keleşoğlu tarafından Konya'da 1958 yılında kurularak bugün 103 şubesi ve  6500'e yakın çalışanıyla Türkiye çapında yaklaşık 19 bin eczaneye hizmet veren Selçuk Ecza Deposunun eczanelerin ilaç ile ilgili her türlü ihtiyacını en kısa sürede karşılayan lider bir kuruluş olduğuna dikkat çekti.
Selçuk Ecza Deposunun Türkiye'nin en güvenilir kuruluşlarından birisi olduğunu ve ülke dahilinde ulaşamadığı il ya da ilçe bulunmadığını dile getiren Gürgen, Konya ve Karaman'ın kendileri için ayrı bir önem arz ettiğini ifade ederek şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da özellikle eğitim-öğretim alanında sosyal sorumluluk içerikli yatırımlara devam edeceklerini söyledi.

Ziyaret, iyi dilek temennileri ve hediye takdimlerinin ardından sona erdi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN