404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

AK GENÇLİK SİYASET AKADEMİSİNE HAZIR


AK Parti Karaman Gençlik Kolları Başkanlığı ‘Siyaset Akademisi’ programına hazır.
AK Parti’de bir gelenek haline gelen Siyaset Akademisi programlarının 18.’si bu sene “1919’dan 2019’a Milletin Emrinde Aydınlık geleceğe” sloganı ile gerçekleştirilecek.
AK Parti Karaman Gençlik Kolları Başkanlığı haftalık değerlendirme toplantısı Mustafa Kale başkanlığında yapıldı. Toplantıda gençlere ‘Siyaset Akademisi’ programı hakkında genel bilgiler verildi.
Kale, Siyaset Akademisi’nin 18. Döneminin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile “1919’dan 2019’a Milletin Emrinde Aydınlık geleceğe” sloganı ile başvuruların 8 Ocak 2018 Pazartesi itibari ile başladığını söyledi.

Gençlik Kolları Başkanı Kale, AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkanlığı tarafından 81 ilde yürütülen ve bu dönem “Dünya 5’ten Büyüktür; 2023 Vizyonu; Yerli ve Milli Ekonomi” konularında eğitimlerin verileceğini ifade ederek, kayıt tarihinin vatandaşların talepleri doğrultusunda 26 Ocak 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar uzatıldığını vurguladı.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN