404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ARICILIK EĞİTİMİ VERİLDİ


Karaman’da arıcılık faaliyetleri ve bal üretiminin artırılması ile üreticilerin karşılaştığı sorunların ele alındığı Arıcılık Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi.
 
Konya Gıda ve Tarım Üniversitesinin öncülüğünde Karaman Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Karaman Ziraat Odası Başkanlığı ve Karaman Arı Yetiştiricileri Birliği’nin katkılarıyla 06 Ocak 2018 Cumartesi günü Ziraat Odası başkanlığı toplantı salonunda arıcılık faaliyetleri ve bal üretimine ilişkin bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
 
Topantıya; Vali Fahri Meral, Karaman Milletvekili Recep Konuk, Vali Yardımcısı Hacı İbrahim Türkoğlu, Gıda, Tarım ev Hayvancılık İl Müdürü Orhan Özçalık, Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, Karaman Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Gürsel Yasan, Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Ali Konukseven, Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesinden Prof. Dr. Levent Aydın, Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünden Dr. Ali Korkmaz, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, akademisyenler ve çiftçiler katıldı.
 
Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan seminerde Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Gürsel Sayan, il genelinde arıcılık faaliyetlerine yönelik sürdürülen çalışmalar hakkında istatistiki bilgiler verdi.
 
Karaman Milletvekili Recep Konuk’ un konuşmasının ardından Prof. Dr. Levent Aydın ve Dr. Ali Korkmaz tarafından arıcılık faaliyetlerine ilişkin üreticilere bilgiler verilirken seminer soru cevap bölümüyle sona erdi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN