404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BÖLGESEL VOLEYBOL GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ


Karaman’da 19-21 Ocak tarihleri arasında düzenlenen Bölgesel Voleybol Grup müsabakaları sona erdi.
Türkiye Voleybol Federasyonu faaliyet takviminde yer alan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Voleybol İl Temsilciliği koordinesinde düzenlenen voleybol müsabakaları 8 takımdan 96 sporcunun birincilik mücadelesine sahne oldu. Üç gün boyunca kızlar ve erkekler kategorilerinde düzenlenen müsabakalara her iki kategoride de katılan Spor Lisesi çekişmeli geçen karşılaşmalar sonunda her iki kategoride de gruplarında birinci olarak gruplarda Karaman’ı temsil etme hakkını elde etti.
Müsabakalarda oluşan genel sıralamada erkeklerde Spor Lisesi birinci, Atılım Gençlik Spor Kulübü ikinci, Fatih Anadolu Lisesi üçüncü, Gençlik Spor Kulübü dördüncü kızlarda Spor Lisesi birinci, Atılım Gençlik Spor Kulübü ikinci, Gençlik Spor Kulübü üçüncü, Taktak Spor Kulübü dördüncü oldu.
Dereceye giren takımlara madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa Karadeniz, Voleybol Federasyonu Gözlemcisi Bumin Sarıkaya, voleybol il temsilcisi Nejdet Ünlütürk ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından verildi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN