404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

DOKTORLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI


Karaman Devlet Hastanesinde doktorlarla istişare toplantısı yapıldı. Konferans salonunda gerçekleşen toplantıya Başhekim Dr. Osman AÇIKGÖZ,  İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan ARSLAN, Karaman AK Parti Milletvekili Dr. Recep ŞEKER ve hastanede görev yapan doktorlar katıldı.
Karaman Devlet Hastanesinde sağlık hizmet sunumunda kalitenin daha da artması, hasta odaklı yaklaşarak karşılaşılan sorunların çözülmesi amaçlı ve Milletvekilimiz Dr. Recep ŞEKER’in sağlık komisyonu üyesi olması nedeni ile ulusal düzeyde sağlık sistemi ile ilgili görüş alış verişinde bulunulmuştur. Milletvekilimiz Dr. Recep ŞEKER yapılan değerlendirmeler sonucunda ilgili sorunları çözüme kavuşturmak ve en iyi hizmet sunumlarını sağlamak için gerekli çalışmaların yapılacağını belirtmiştir.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN