404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GENÇLİK ŞÜHEDANIN İZİNDE YÜRÜYECEK


Karaman’da, Sarıkamış Harekatı’nın 103’üncü yıldönümünde, “Gençlik Şühedanın İzinde” sloganıyla anma yürüyüşü düzenlenecek.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen Sarıkamış Şehitleri’ni Anma etkinlikleri kapsamında Karaman’da “Türkiye Şehitleriyle Yürüyor” sloganı ile Anma Yürüyüşü düzenlenecek. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi koordinesinde düzenlenecek program 07 Ocak Pazar günü saat 10.00’da Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu önünden başlayıp, Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında sona erecek.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, 103’üncü yıldönümünde Karaman’da “Türkiye Şehitleriyle Yürüyor” sloganı ile şanlı ecdadın anılacağını belirterek, “Her yıl olduğu gibi bu yılda gençlerimizle birlikte tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet bilinciyle fedakar ecdadımızı ve şehitlerimizi anacağız. Şanlı yürüyüşe tüm halkımız davetlidir” diye konuştu.
Karaman’da düzenlenecek Anma Programında ayrıca, Gençlik Merkezi tarafından bere ve kaşkol dağıtımı yapılarak, yürüyüş sonunda yağlı buğday çorbası ikram edilecek.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN