404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GÜÇ HARFLİ EFSANE 4. BÖLÜM İLE YAYINDA


Yapımcılığını Bektaş TURA’nın, yönetmenliğini Ferit Ali SEL’in üstlendiği Karaman’ın ilk dizisi GÜÇ HARFLİ, 4. Bölümü ile izleyicileri ile buluştu.
3. bölüm ile birlikte profesyonelliğe adım atan dizinin 4. Bölümünde oldukça komik, aksiyonlu bir hikaye sizleri bekliyor. Yaklaşık 110 saatlik bir çekimin ardından izleyici ile buluşan 4. Bölümde Momos, Furkan ve Güçlü’nün başlarından geçenler oldukça konuşulacağa benziyor.
Dizinin yapımını üstlenen Bektaş TURA, izleyicilerden destek beklediklerini, daha fazla kitlelere ulaşmak için tavsiye edilmesinin ve sosyal medyada paylaşılmasının önemli olduğunu vurguladı. Maddi olarak çok fazla destek alamadıklarını söyleyen TURA, izleyicilerin dizinin devamı için destek vermesinin önemli olduğunu söyledi. Gerek senaryo olarak gerekse de çekim kalitesi olarak artık profesyonel iş çıkarttıklarını, ulusal alanda yer bulabilmek için dizinin daha fazla izleyiciye ulaşması gerektiğini söyledi. Bunun için Karaman halkından destek isteyen TURA, 5. Bölüm hazırlıklarının tamamlandığını, en kısa sürede çekimlerine başlanacağını da ifade etti.
Dizimizin 4. Bölümünü aşağıdaki linkten bulabilirsiniz. İyi seyirler.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN