404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GÜNEYYURT’A KARAKOL YAPILACAK


Edinilen bilgiye göre Güneyyurt Beldesine karakol yapılacak.
Güneyyurt Beldesinde her yıl kiraz alımın yapıldığı bir ara garaj olarak da kullanılan, Cumhuriyet Caddesi, Hurşit Akpınar İlkokulu yanındaki arsa yapılacak olan karakol binası için tahsis edildi. Karakol yapımı için gerekli olan onayın Alay Komutanı Albay İlhan Şen tarafından alınarak onaydan geçtiği ifade edildi.

Belediye Başkanı Celil Yağız; “2010 yılından bu yana uğraştığım karakol yapımı çabalarım sonunda gerçek oluyor. Karakol yapımı için gerekli onayları, izin ve müsaadeleri alan Alay Komutanı Albay İlhan Şen Beye çok teşekkür ederiz. Karakolumuzda profesyonel 8 Uzman Erbaş, bir de astsubay görev yapacak. Karakol binasını kendileri yapacak.” dedi.
Yapılacak karakolun Güneyyurt ile birlikte A. Çağlar, Yukarı Çağlar, Cenne, Güzve, Boyalık, Tepebaşı, Elmayurdu ve Katranlı olmak üzere toplam 8 yerleşim birimine hitap edeceği ifade edildi. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN