404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL İDARE ŞUBE BAŞKANLARI VALİ MERAL BAŞKANLIĞINDA TOPLANDI


İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Vali Fahri Meral başkanlığında gerçekleştirildi.
 
23 Ocak 2018 Salı günü Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcıları Sezer Işıktaş, Hacı İbrahim Türkoğlu, İsmail Hakkı Çınarsoy ve Mustafa Türkcan, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen ve şube başkanları katıldı.
 
5442 sayılı İl İdaresi Kanunu’nun 24. maddesi gereği yılda dört kez toplanan ve 2018 yılının ilk toplantısının açılış konuşmasında kurum müdürlerine hitap eden Vali Meral, kamu kurum ve kuruluşlarında verilen hizmetlerin kaliteli, hızlı ve verimli olması gerektiğine dikkat çekti.
 
Kurumlar arasında elektronik belge yönetim sistemi çerçevesinde resmi yazışmalarla ilgili yaşanan sıkıntıların çözülmesi konusunda gerekli çalışmaların yapılmasını isteyen Vali Meral, 
Kurumların 2018 yılındaki yatırımlarının fiziki ve parasal gerçekleştirme durumundaki sürecin takip edilmesini, yüklenici firmaların iş takvimine uyması konusunda kurumlarca gerekli takibin sağlanmasını, eğer sorun yaşanıyorsa ilgili firmaların uyarılması gerektiğini ifade etti.
 
Şube başkanlarından her kurumun kendi görev alanıyla ilgili yaşanacak sıkıntılara anında müdahale edilmesini, yerinde ve zamanında çözülmesini isteyen Vali Meral, ilin mülki amiri olarak tüm kurumlardan devletin kendilerine verdiği imkânlarla vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü ve ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında gereken çalışmaların titizlikle yürütülmesini istedi.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN