404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İL ÖZEL İDARESİ KARLA MÜCADELEDE YİNE DUR DURAK BİLMEDİ


Karaman’da geçtiğimiz hafta etkili olan kar yağışı sonrası merkezde çok etkili olmayan kar yağışı köylerimizde yoğun tipiyle birlikte yolları kapatmış ve Belediye, Karayolları ve İl Özel İdaresinin yol açma ve kurtarma çalışmalarıyla karla mücadeleye ara vermeden devam edildiği öğrenilmişti.
İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Cuma günü gece gündüz yürütülen çalışmalarla ilgili yeni görüntü ve bilgiler elimize ulaştı.
Ekipler gündüz gün boyunca Karadağ Radar İstasyonu Yolu ile Güldere Köyü yolundaki görev sahasındaki yolları açma çalışmalarını aralıksız devam ettirdi. Ayrıca Tavşanlı, Seyithasan, Cerit, Kozlubucak, Değirmenbaşı, Ağaçyurdu, Gökçe, Yılangömü, Göcer, Dağkonak, Aybastı ve Özdemir köylerinde de gün boyunca karla mücadele çalışması aralıksız devam ettirildi.
Akşam saatlerinde ise Seyithasan köyü yol açma çalışmalarının devam ettiği sırada yol üzerindeki Güneş Enerji Santralindeki bekçi müdürünün bölgede mahsur kaldığı öğrenildi. Saatler süren yol açma çalışmaları sonrası kurtarılan bekçi müdüründen sonra gece boyunca mesailerine devam eden ve önümüzdeki günlerde beklenen kar yağışı nedeniyle hazırlıklı ve taarruzda olduğunu belirten İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Şube Müdürlüğü’ne bağlı karla mücadele ekipleri 7/24 görevimizin başındayız dedi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN