404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ KURSU AÇILACAK


Karaman Gençlik Kulübü Derneği tarafından, 2017-2018 ikinci dönemi içerisinde yetişkinlerin, gençlerin ve çocukların boş zamanlarını değerlendirmek, kişisel gelişimlerine ve dil becerilerine katkı sağlamak için her dönem olduğu gibi bu dönem de İngilizce Dil Eğitimi kursu açılacaktır.

Çocuk Grupları;

Bu dönem 2 farklı çocuk grubu oluşturulacaktır. İlk grup ilköğretim 1. 2. 3. 4. sınıfa geçen çocuklar için, 2. grup ise 5. 6. 7. 8. sınıfa geçen çocuklar için olacaktır.

İlk grup ilköğretim 1. 2. 3.4. sınıfa geçen çocuklar için açılacak olan kursumuzda görsel, işitsel materyaller kullanılarak ders yapılacaktır. Mekan dışı aktiviteler, takım çalışmaları ve oyunlarla öğrenmeye ağırlık verilecektir. Kağıt kalem ile yazılı dersler yapılmayacaktır.

2. grup ise 5. 6. 7. 8. sınıfa geçen çocuklar için açılacak kursumuzda görsel, işitsel materyaller kullanılarak ders yapılacaktır. Mekan dışı aktiviteler ve oyunlarla öğrenmeye ağırlık verilecektir. Ayrıca çocuklarımızın ingilizce yazma ve okuma becerilerini geliştirecek şekilde dersler işlenecektir.

Her iki çocuk grubu İngilizce Dil Eğitimi kurslarımız haftasonu ve toplamda haftada 6 ders saati olacaktır. Kursumuz 3 ay sürecek olup, kurs boyunca toplamda 60 ders saati ders yapılacaktır.

Yetişkin Grubu(A ve B Seviyeleri);

İngilizce konuşabilen alanında deneyimli öğretmenlerimiz eşliğinde bu dönem yetişkin grubu derslerimiz 3 ay sürecek olup toplamda 100 ders saati şeklinde olacaktır. Lise dengi ve üzeri yaş grubu kayıt yaptırabilirler.

Ders boyunca görsel, işitsel, yazma ve okuma becerilerini geliştirmeyi hedeflediğimiz İngilizce Dil Eğitimi kursumuzda, Grammer derslerinden daha çok konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik dersler ön planda olacaktır. Klasik "Anlıyorum ama konuşamıyorum." gibi söylemleriniz kurs bitiminde son bulacaktır.

Kursumuzu başarıyla tamamlayan öğrenciler Başarı Sertifikası ile ödüllendilecek ve Avrupa standartlarında geliştirilen Europass Dil Pasaportuna sahip olacaklardır.

Yetişkin grubu İngilizce Dil Eğitimi kursumuz hafta içi 3 gün ve toplamda haftada 9 ders saati olacaktır. Kursumuz 3 ay sürecek olup, kurs boyunca toplamda 100 ders saati ders yapılacaktır.

Kayıt Başlama Tarihi: 15 Ocak 2018, Pazartesi
Tüm gruplar için Kurs Başlama Tarihi : 19 Şubat 2018, Pazartesi

Not: Eksik kalan kurs saatlerinin telafisi, kurs tarihleri içerisinde, ortak karar doğrultusunda, kursların toplam saatini tamamlamak üzere işlenecektir. Kursumuz, Üniversite öğrencilerinin vize ve final tarihlerine denk gelen hafta tatil yapılacaktır. Kurslarımıza kayıt yaptıran öğrencilerin, derneğimiz çalışmalarının devam ettirilebilmesine katkı sağlamak amaçlı, belli miktarda bağış yapmaları gerekmektedir.

Daha fazla bilgi ve kayıt olmak için NAS AVM karşısındaki Karaman Gençlik Kulübü Derneğimiz binasına bekliyoruz.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN