404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KADIN KOLLARI AFRİN İÇİN DUA DA BULUŞTU


Türkiye genelinde Afrin sınır ötesi harekâtının zaferle sonuçlanması için sabah ve yatsı namazlarında dua edilirken, Karaman  AK Parti Kadın Kolları da öğle namazından sonra  Aktekke Camii'nde buluşarak Okumuş oldukları Kur'an hatimlerinin duasını yapıp Fetih suresi okudurlar.
Programa, AK Parti İl Başkanı Mehmet ER, Karaman Milletvekili Recep ŞEKER,AK Parti Kadın Kolları Başkanı İmiş GÜNENÇ, Yönetimi ve çok sayıda bayan katıldı. 
Başkan İmiş Günenç;
‘’Rabbim ordumuzu, askerimizi mansur ve muzaffer eylesin. Devletimizin, milletimizin bekasını, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Mehmetçiğimize her daim duamız sonsuzdur. Millet olarak hep birlikte tek yürek, tek yumruk ve tek ses olduk. Bin yıldır bu coğrafyanın hamisi olan, İslam’ın bayraktarlığını yapan devletimizin, ordumuzun Rabbim yardımcısı olsun ve ilelebet ayaklarımızı bu topraklarda sabit kılsın. Ordumuza zafer nasip etsin.. ‘’


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN