404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ İÇİN YÜRÜDÜ


Karaman’da Sarıkamış Harekatı’nın 103. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde "Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü" düzenlendi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen Sarıkamış Şehitleri’ni Anma etkinlikleri kapsamında Karaman’da “Türkiye Şehitleriyle Yürüyor” sloganı ile Anma Yürüyüşü düzenlendi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi koordinesinde düzenlenen program Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu önünden başlayıp, Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında sona erdi.
Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında İstiklal Marşı’nın okunması ve Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam eden programda araştırmacı yazar Caner Arabacı tarafından günün anlam ve önemini anlatan konuşma yapıldı.
Vali Meral’den Çorba İkramı
Karaman Valisi Fahri Meral, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından Sarıkamış Harekatı’nın 103. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde "Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü"ne katıldı.
Vali Meral, program sonunda vatandaşlara, emniyet mensuplarına ve basın mensuplarına dumanı üstünde tüten sıcak çorba ikram etti.


Yürüyüşe Karaman Valisi Fahri Meral, Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Çınarsoy, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, Jandarma Albay İlhan Şen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, İl Müftüsü Muhammed Lütfi Ketenci, Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, daire müdürleri, öğrenciler ve sporcular katıldı.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN