404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN’DA YARDIMA MUHTAÇ BİR AİLEYE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN YARDIM ELİ UZANDI


Karaman merkezde ikamet eden Yaren Demir, özel ihtiyaçlı eşi Recep Demir, 9 yaşındaki doğuştan şeker hastası oğlu Mustafa ve 7 yaşındaki göz kulak rahatsızlığı olan Kadir Mertcan ile yardım bekliyordu. Yaren Demir, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın Karaman ziyaretinde korumalarına durumunu ileten bir mektup verdi. Sayın Cumhurbaşkanımız, vatandaşımızın bu yoğun gündemine rağmen sessiz kalmayıp bizzat arayarak karşılık verdi. Devletimize ihtiyacı olan, darda olan vatandaşlarımızın yanında olduğunu bizzat göstermiş olması CUMHUR'un BAŞKANLIĞI görevini ne kadar hak ettiğinin bir göstergesidir.
Hem Afrin'de hem tüm platformlarda devletimizin bölünmez bütünlüğü, vatanımız ve milletimizin geleceği için tüm gücüyle ulusal ve uluslararası alanlarda mücadelesini sürdüren, askerlerimize mevcut sefer durumumuzda başkomutanlık yapan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Demir ailesi bu ilgisinden dolayı teşekkürlerini iletti.
Hastamızın gerekli tetkik ve muayeneleri üst merkezlerdeki tedavilerine zemin oluşturmak üzere Milletvekilimiz Dr. Recep Şeker'in de bizzat iştiraki ve ilgilenmesiyle Karaman Devlet Hastanesinde yapılmıştır.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN