404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SANAYİ KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI TAMAMLANIYOR, GERİ SAYIM BAŞLADI


Başkan Çalışkan Sanayi Köprülü Kavşağı'nda İncelemelerde Buldundu

        Karaman Belediyesi tarafından projelendirilen ve yapımına başlanan Sanayi Köprülü Kavşağı'nda çalışmalar tamamlanıyor.
        Karaman Belediyesi şehir içi ulaşımı daha güvenli ve modern hale getirmek için adına yapımına başladığı sanayi köprülü kavşağında çalışmalar sona geldi. Köprülü kavşak kısa süre içerisinde araç trafiğine açılacak. 
        Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan çalışmaların devam ettiği Sanayi Köprülü Kavşağı'nda incelemelerde bulundu. Başkan Çalışkan " Şehir içi ulaşım noktasında önemli bir projeyi daha hayata geçiriyoruz" dedi.
        Yaptığı açıklamada Sanayi Köprülü kavşağı hakkında bilgiler veren Başkan Çalışkan şöyle konuştu; " İbrahim Öktem Caddesi (Üniversite Yolu) ve Alparslan Türkeş Bulvarı’nın kesiştiği kavşak üzerinde yoğun bir araç trafiği var. Günde yaklaşık 8 bin araç bu güzergâh üzerinde hareket ediyor. Bu noktadaki yoğun araç trafiğini daha güvenli bir hale getirmek için başlattığımız çalışmalar artık sona gelmiş durumda. 
Sanayi Köprülü Kavşağı 475 Metre Uzunlukta ve 22 Metre Genişlikte Olacak
        Fen İşleri ekiplerimiz şu anda köprü üzerinde asfaltlama işlemi için hazırlık yapıyor. Havanın da elverişli olması durumda köprü üzerinde sıcak asfaltlama çalışmalarına önümüzdeki hafta başlayacak. Sanayi köprülü kavşağının, toplam uzunluğu 475 metre, toplam genişliği ise 22 metre. Köprü üzerindeki araç trafiği 8 metrelik iki şerit üzerinden sağlanacak. İnşallah çalışmalar önümüzdeki 1-2 hafta içerisinde tamamlanacak ve Sanayi Köprülü Kavşağını kısa süre içerisinde Karamanımızın hizmetine sunacağız. Hayırlı olsun."


  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
 Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN